KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8271487
nr 827 1487
Blandteknik
L Rietz, komposition, signerad, -95, bladets mått: 60x30
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2013
kl 18:03:11
20/5 13:57:11
20/5 16:36:23